O firmie

O firmie

Firma MORGA jest producentem wysokiej jakości części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Działalność rozpoczęliśmy w 2015 roku, wykorzystując wiedzę i doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej działalności w branży rolnej oraz bazując na potrzebach rolników. Nasze zakłady wyposażone są w najwyższej jakość maszyny produkcyjne, a doświadczony zespół inżynierów i technologów nadzoruje cały proces powstawania każdego produktu. 

Firma MORGA zajmuje się produkcją wysokiej jakości części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Działamy już od wielu lat, wykorzystując wiedzę i doświadczenie a także bazując na potrzebach rolników. Nasze zakłady produkcyjne zaopatrzone są w najnowsze maszyny produkcyjne oraz wspomagające cały proces technologiczny powstawania każdej części rolniczej. 

Wszystkie nasze produkty, są wykonane z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Nie wykorzystujemy tańszych zamienników. Każdy z naszych dostawców jest weryfikowany i sprawdzany pod kątem jakości dostarczanych materiałów. Ze względu na nasze restrykcyjne podejście do kontroli jakości w procesie produkcyjnym, gwarantujemy wysoką wytrzymałość oraz wieloletnią niezawodność produktów końcowych trafiających do rolnika. Stosując części MORGA oszczędzasz czas stracony na zbędne naprawy oraz pieniądze wydane na szybko psujące się tańsze części zamienne.

Naszych pracowników cechuje ogromne doświadczenie i wiedza oraz pasja do rolnictwa i mechaniki. Dzięki temu już w fazie produkcji wiedzą oni, o co należy zadbać, tak aby końcowy produkt spełnił wysokie oczekiwania rolników. 

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się pod adresem: Młodochów 80, 39-307 Młodochów

Najwyższej jakości części rolnicze